Haber

Gelin ve damat dış çekim için TCG Anadolu’yu tercih etti

Gelin ve damat dış çekim için TCG Anadolu’yu tercih etti

Önce nikah masası, ardından TCG Anadolu ziyareti

İZMİR – İzmir’de yaşayan yeni çift, nikah töreninin ardından TCG Anadolu’yu görmek için İzmir Alsancak Limanı’na geldi. Geminin İzmir’de olması nedeniyle fotoğraf çekimlerini TCG Anadolu’da yapacaklarını belirten çift, gelinlik ve damatlıklarıyla TCG Anadolu’yu ziyaret etti.

İzmir’de yaşayan Kamil Tekmen ve Ebru Karaca Tekmen çifti, soluğu nikah töreninin ardından TCG Anadolu gemisinin demirlediği İzmir Alsancak Limanı’nda aldı. Düğünün hemen ardından gelinlikleri ve damatlıklarıyla iskeleye gelen yeni evli çift, gemiyi merak ettikleri için renkli görüntülere tanık oldu. Düğünün ardından İnciraltı Sahili’nde yapılacak fotoğraf çekimine de katılan Kamil Tekmen ve Ebru Karaca Tekmen çifti, kendileri için unutulmaz bir an yaşadıklarını söyledi.

“Düğünden çıkıp hemen buraya geldik”

Düğünden sonra gemiyi ziyaret etmek için limana geldiklerini belirten damat Kamil Tekmen, “Bugün düğünümüz vardı ve iyi ki gemi İzmir’e geldi. Gemimiz vatana, millete ve Türk Silahlı Kuvvetlerine hayırlı olsun” Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Düğün sonrası çekimler için de gemiyi tercih ettik. Normalde İnciraltı sahilinde yapacağımız çekimlerin yerini TCG olarak değiştirdik. Düğünden hemen sonra buraya geldik.”

“Unutulmaz bir hatıra olacak”

Böyle bir anın kendileri için unutulmaz olduğunu belirten gelin Ebru Karaca Tekmen, “Bana da sürpriz oldu, gelinliğimle TCG Anadolu’yu ziyarete geldik. Böyle bir şey yaşadığım için çok mutluyum. Bizim için de unutulmayacak bir hatıra olacak.”

kula-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu